Svet-Stranek.cz
regenerační studio
MASARE

Co právě doporučujeme:regenerační studio

Co právě doporučujeme

Téma pro toto období

Naslouchejte vaší intuici a nenechte rozhodovat o Vás druhý. Je to nejlepší pro úspěšný život a šťastný život.Vitálním houbám a tynkturám čìnské medicíny rozumíme a a hlavně jim plně věříme kde je dokážeme používat v terapeutické praxi a jejich účinky vidíme každý den u našich klientů.

Vitální houby jsou schopné nastartovat v lidském organizmu jeho autoaktivační a regenerační procesy. Mají jedno společné. Jsou to ohromné zdroje elergie pocházející hz celého souboru biologických a medicinálních látek, jež jsou z hlediska fyziologického a výživového životně důležité.

Právě doporučujeme: CURCUMIN
Kurkuma posiluje imunitní systém a chrání naše tělo před vnějšími útoky, jako jsou infekce a záněty.
Curcumin je skutečný elixír dlouhého života, protože pomáhá předcházet rakovině, působí proti účinkům volných radikálů a tím zpomaluje proces stárnutí; je užitečný pro prevenci a potírání revmatoidní artritidy a – jak již naznačily některé neuropatické studie – má také protizánětlivé, antiseptické a analgetické vlastnosti.
Kurkuma dlouhá
podporuje
Normální trávení
Normální činnost jater
Normální stav kloubů
Normální činnost jater - jaterní lipidy
Kurkuma a především pak její aktivní složka curcumin jsou velmi účinné při prevenci i léčbě mnoha kardiovaskulárních problémů, včetně aterosklerózy nebo vysokého krevního tlaku.
Poradna: - domluvte si čas - vetšinou tentýž den , kde se vám budeme plně věnovat